O firmie

"Samodzielnie możemy tak niewiele zrobić; razem możemy zrobić tyle." - Helen Keller

Doradca Finansowy Tarnów - poznaj nas!

Niezależni eskperci finansowy z Tarnowa to profesjonalny zespół specjalistów ds. finansów. Jesteśmy ogólnopolską insytytucją podlegającą pod Komisję Nadzoru Finansowego. Działamy zgodnie z jej zaleceniami, zasadami i prawami. Posiadamy placówki w całej Polsce. Zrzeszamy osoby, które zajmują się doradztwem kredytowym i bezpłatnym porównywaniem kredytów gotówkowych, kredytów hipotecznych, kredytów dla firm i innych produktów finansowych.

Nasza firma realizuje usługi o wysokim standardzie, wspieramy klientów indywidualnych, firmy oraz NGO.

  • Jestemy ogólnopolską firmą zrzeszającą ekspertów finansowych.
  • Nasz zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów.
  • Wspieramy klientów indywidualnych, firmy i NGO.
  • Oferujemy bezpłatną pomoc.
  • Działamy z misją.

W jaki sposób pomagamy?

Oferujemy klientom wsparcie naszych eskpertów ds. kredytów i finansów. Porównujemy kredyty oraz oferty innych produktów finansowych, negocjujemy z bankami, pomagamy z wypełnieniem formalności, wspieramy merytorycznie.

Poza obsługą klienta realizujemy również naszą misję, jaką jest uświadamianie społeczeństwa w kwestiach dotyczących finansów. Prowadzimy blogi oraz serwise informacyjne, staramy się dotrzeć do jak największej grupy Polaków w kraju oraz za granicą i przekazywać przydatne informacje na temat kredytów, finansów i możliwości w kwestii spłat oraz pożyczek. Ponadto współpracujemy z pracownikami banków oraz firm leasingowych, integrujemy środowisko i wspólnie popularyzujemy wiedzę finansową. Propagujemy i sami przestrzegamy zasady etyki zawodowej, a także wspieramy naszych członków w ich rozwoju zawodowym.

Doradca finansowy Tarnów czeka na Ciebie!

Zapraszamy do współpracy z ekspert finansowy Tarnów udzielimy państwu wszelkich niezbędnych porad. Przeanalizujemy państwa sytuacje, zdolności finansowe i znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony i zapoznawania się z treściami, które tutaj publikujemy. Naszym celem jest szerzenie świadomości finansowej. Jesteśmy do państwa dyspozycji.

Skontaktuj się z nami!