Dlaczego warto?

Niezależni eksperci finansowi Tarnów

Niezależne doradztwo finansowe to obiektywne i rzetelne podejście do Twoich spraw finansowych.

Pomagamy bezpłatnie

Nie pobieramy opłat od klienta


Nasza firma prowadzi bezpłatne usługi z zakresu kredytów i finansów. Nasi klienci nie są obciążeni żadnymi kosztami związanymi z naszą pomocą.

Jesteśmy niezależną instytucją, która nie faworyzuje żadnego banku. Dzięki temu możemy obiektywnie i indywidualnie zająć się sprawą każdego naszego klienta, działając w oparciu o jego dobro.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy państwu w dokonaniu wyboru najkorzystniejszej oferty finansowej.

Nasza praca to nasza misja

Naszym celem jest uświadamianie społeczeństwa


Nie jesteśmy standardową firmą związaną z doradztwem finansowym. Pomagamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom oraz instytucjom pozarządowym w ich sprawach finansowych.

Tworzymy treści online, która służą nie tylko naszym bezpośrednim klientom, ale wszystkim tym, którzy poszukują informacji związanej ze świadomym zarządzaniem finansami.

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale dobrze wiedzieć jak nimi zarządzać.

Wspieramy ekspertów finansowych

Integrujemy środowisko


Współpracujemy z pracownikami firm leasingowych oraz banków. Tworzymy bazę niezależnych doradców finansowych. Gromadzimy materiały źródłowe i informacje zawodowe oraz wymieniamy doświadczenia w kontaktach z podmiotami zagranicznym

Staramy się stworzyć zintegrowane i przyjazne środowisko ekspertów finansowych, którzy mogą służyć społeczeństwu swoją wiedzą.

Tworzymy ogólnopolski zespół, a klient jest naszym partnerem.